Бажаємо гарних новорічних свят

Дорогі клієнти, співробітники, партнери і друзі Handmade-Hub!

Наближається Новий Рік, мабуть, найбільш важливе свято для кожного. Хочу від імені компанії Handmade-Hub привітати всіх з майбутніми святами, побажати кожному удачі і благополуччя в 2021 році!

Цей рік був, напевно, найбільш неоднозначним і незвичайним роком для кожної людини на планеті. 2020 це рік нових випробувань і нових можливостей, несподіваних труднощів і переосмислення цінностей.

Для Handmade-Hub, як і для багатьох компаній в галузі e-commerce, 2020 став роком розвитку і дорослішання. Наш успіх був би неможливий без розвитку наших клієнтів, тому ми багато в чому вдячні користувачам Handmade-Hub за довіру і підтримку, які ми добре відчуваємо.

З введенням карантину люди по всьому світу стали більше купувати онлайн і наші клієнти збільшили свої продажі разом з ростом ринків Etsy та інших маркетплейсів.

Клієнти Handmade-Hub стали дешевше і швидше доставляти посилки покупцям, так як служби експрес-доставки, з якими ми працюємо, дали нам пільгові тарифи і спростили ряд процесів.

Ще більше клієнтів в 2020 році стали ФОП або юрособами, і перевели свої бізнеси на офіційний та прозорий рівень. Більше 100 клієнтів отримали від нас реальну підтримку у відкритті, розвитку і веденні своїх магазинів.

У 2020 році ми визначили свій статус як ecommerce-агентство, і маємо намір в Новому році докласти ще більше зусиль для розвитку продаж користувачів Handmade-Hub і виведення їх бізнесів на новий рівень.

Бажаємо всім весело зустріти новорічні свята, трохи відпочити від великого навантаження в сезон продаж, і з новими силами приступити до улюбленої справи. Бажаємо всім ефективності та позитивного настрою в Новому Році!

Вадим Чадюк, CEO Handmade-Hub